Fatih Sabri Pastanesi olarak dondurma siparişi hizmetimizle yaz kış demeden sizleri serinletecek ve eşsiz lezzetlerimiz ile damağınızda oluşturacağımız ahenk ile vazgeçilmez bir an yaşatacak dondurmalar imal etmekteyiz. Kalitemizden hiç bir zaman ödün vermeden imalatını yaptığımız dondurmaları sizlere sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Kış günü dondurmamı yenir diye oluşan toplumsal tabuları yıkıyor yaz veya kış farketmeksizin dondurma siparişi almayı sürdürüyoruz. Bir gece yarısı yada karlı bir kış gününde aklınıza acaba dondurma varmıdır sorusu geldiği her an aklınıza gelmeyi başararak sizlere dondurma hizmetlerimizi sunuyoruz.

Konya'nın her yerine dondurma sipariş hizmeti veren firmamız sizlerin beğenisi sayesinde çeşitlerini her geçen gün arttırıyor, yeni tatlar denemenizi sağlıyor, eşinize akrabalarınıza ve sevdiklerinize dondurma ikramı yapmanızı sağlamaktadır. Sizde hemen bizi arayarak dondurma siparişi verebilir ya da pastanemizi ziyaret ederek eşsiz dondurma lezzetlerimizi deneyebilirsiniz.