Fatih Sabri Pastaneleri kış aylarının gelmesi ile birlikte siz değerli dostlarımızın sağlığını düşünmeye devam etmektedir. Bu soğuk günlerde içinizi ısıtacak ve vücut direncinizi artırarak hastalıkların önüne geçecek nefis saleplerimiz ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Konya'nın en iyi salepçisi olarak bizler tüm müşterilerimize tamamen hakiki ve saf salep yaparak salep nerede içilir sorusunun cevabını da vermiş bulunmaktayız.

Hakiki saleplerimiz ile meşhur olmuş bir pastane olarak saf sahlep satın alabileceğiniz nadir yerlerden birisi olmayı başardık. Fatih Sabri Pastanelerinin sahleplerinin bu derece büyük bir üne sahip olması yüzde yüz doğal ve gerçek salep ile sizlere hizmet vermemizden kaynaklanmaktadır. Dondurmalık saleplerimiz ve saf salep tozlarımız ile evlerinizde de dilediğiniz an lezzetli ve kaliteli salepler hazırlamanızı mümkün kılmaktayız.

Salep nerede meşhur sorusunun cevabını tüm Konya halkı biliyor. Siz halen bu sorunun cevabını bilmiyorsanız salepimizden içmeye davet ediyoruz. Konya'da en iyi sahlepi yapan firmamız salep fiyatlarımızla da rakiplerimizden her daim avantajlı olmamızı sağlamaktadır. Bizler hakiki sahlep yapıyor olsak da sahlepi bu soğuk günlerde sağlığınız için bir ihtiyaç olarak görüyor ve neredeyse ikram denilecek fiyatlara sizlerle buluşturuyoruz.