Fatih Sabri Pastaneleri olarak 1965 yılında Sabri ustamız tarafından kurulan pastanemiz, 50 yılı aşkın süredir nesilden nesile devam eden ve kurulduğu ilk günden bugüne kadar sizlerin beğenisini kazanmayı başararak sizlerin tüm pasta ihtiyaçların da ve özel günlerinde yanında olmayı başarmıştır.

Ürünlerimizdeki eşsiz lezzetimiz, kalitemiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile sizlere hizmet sunmakta, genç ve dinamik personelimiz ve sektörümüzdeki teknolojik imkanları kullanarak kendimizi geçmişten günümüze adapte ederek sizlerin beğenisi kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Modern dünyaya kattığımız ve ilk günki gibi lezzetinden ödün vermeden imalatını yaptığımız tüm pasta, kurabiye, çikolata, unlu mamüller, tatlılar, şekerlemeler, lokumlar ve özel gün organizasyonlarımız ile Konya'daki en iyi pastane olmayı başarmış bulunmaktayız.

Fatih Sabri Pastaneleri olarak düğün pastası, doğum günü pastası, kuru pasta, kurabiye, börek, simit, poğaça, baklava, tatlı çeşitleri, dondurma, çikolata, lokum, şekerleme, nikah şekeri, kahvaltılık ürünleri ve özel gün organizasyonu gibi bir çok ürün ve hizmetle siz değerli dostlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmekteyiz. Bizi tercih eden ve kaliteyi önemseyen müşterilerimiz ile
geleceğe doğru emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Pastanemizin değişmez ilkeleri daima kalite, daima hizmet ve uygun fiyat olmuştur. Sektörümüzde başarı ve süreklilik için gereken en önemli prensibin hizmette dürüstlük ve kalite olduğunu biliyor ve sizlere sunduğumuz tüm ürünlerin imalatını kendimiz yapıyoruz. Müşterilerimizin desteği ile her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor, bizden desteğini esirgemeyen tüm müşterilerimize teşekkür ediyor ve emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.