Fatih Sabri Pastaneleri olarak bizler başta Konya halkı olmak üere tüm Türkiye'ye hizmet veren ve sektöründe lider bir firma olarak pastane ürünleri üretmekte ve satışını gerçekleştirmekteyiz. Firmamız sektörünün en kaliteli ve en lezzetli ürünlerini üreten ve satan bir işletme olarak, bu alanda kalitenin adresi olmak için çalışmış ve bunu da 50 yılı aşkın süre boyunca başarmıştır.

Fatih Sabri Pastaneleri düğün pastası, nikah şekeri, doğum günü pastası, kuru pasta, kurabiye, börek, baklava ve tatlı çeşitleri, özel gün organizasyonları, simit, poğaça, kahvaltılık ürünleri, dondurma, çikolata, lokum ve şekerleme gibi bir çok ürünleri hiç bir kimyasal katkı maddesi kullanmadan yüzde yüz doğal malzemelerle üretmekte ve kaliteyi eşsiz lezzetlerle harmanlayıp güler yüzlü hizmetle müşterilerimize sunmaktadır.

Konya halkı başta olmak üzere tüm Türkiye'den ismimizi duyan ve lezzetlerimizi tatmaya gelen müşterilerimiz olmaktadır. Bizler çocuklarımız için yüzde yüz sağlıklı ve doğal ürünleri imal etmekle birlikte, gençlerimizin, ailelerin ve büyüklerimizin rahat bir ortamda hoş bir sohbet ile birlikte keyifli vakitler geçirmesi için konforlu ve ferah ortamımızla toplumun her kesimine hitap etmekteyiz.