Konya'da kahvaltı yapılacak en iyi mekanlardan birini daha önce ziyaret ettiniz mi? Fatih Sabri Pastaneleri olarak verdiğimiz kahvaltı hizmetimizle ziyaretçilerimize en lezzetli simit, poğaça ve kahvaltılık çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Ayrıca köy kahvaltısı hizmetimiz ile Konya'da en uygun fiyatlara kahvaltı keyfi yapabileceğiniz nadir mekanlardan biriyiz.

Konya'da en lezzetli ve en uygun serpme kahvaltı yapabileceğiniz yerleri düşünmenize gerek kalmadı. Her biri birbirinden lezzetli simit, poğaça ve kahvaltılık ürünlerimiz ile muhteşem bir kahvaltı deneyimi yaşayacaksınız. Fatih Sabri Pastaneleri olarak müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamakta kararlı olan firmamız Konya'da ilk ve tek hizmet olan kahvalti siparişi hizmeti ile sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Ttüm ürünlerinde olduğu gibi simit, poğaça ve kahvaltılık ürünlerinde de hiç bir kimyasal katkı maddesi ve koruyucu maddeler kullanmadan tamamen doğal ve sağlıklı  yiyecekleri sizlere sunmaktayız. Başta çocuklarımız olmak üzere tüm insanların sağlığı, ticaretten, işletmecilikten ve hatta lezzetten bile önce gelmektedir.